BLOUDIL.cz


 
reference

Zpravodajská sociální síť

Průběžně.cz :: uživatelský zpravodajský server

Průběžně.cz :: uživatelský zpravodajský server

Aktuální zpravodajství z měst a obcí České republiky, které tvoří samotní uživatelé. Prostě sociální síť pro zpravodaje z ulice.

Redakční systém Bloudil

Centrum regionálního zpravodajství ČR

Centrum regionálního zpravodajství ČR

Stránky rozcestníku Centra regionálního zpravodajství, prozatím v sobě sdružuje dva regionální týdeníky, a to Kolínský Pres a Obzory Kutnohorska.

Obzory Kutnohorska - regionální týdeník

Obzory Kutnohorska - regionální týdeník

Stránky kutnohorského týdeníku Obzory Kutnohorska, jde o elektronický klon tištěné verze periodika.

Osobní bankroty Kolín

Osobní bankroty Kolín

Stránky, které klientům nabízejí pomoc s vyhlášením osobního bankrotu včetně odborného dluhového poradenství.

Kolíňáci

Kolíňáci

Stránky volného seskupení lidí, kteří se narodili nebo dlouhodobě žijí v Kolíně, mají vztah ke svému městu a cítí povinnost aktivně se podílet na jeho chodu.

Kolínská řepařská drážka

Kolínská řepařská drážka

Stránky Klubu pro obnovu Kolínské řepařské drážky. Parta nadšenců se pustila do stavby zcela nové úzkorozchodné železnice, a to na místě bývalé řepařské drážky. Od června roku 2007 probíhají v letní sezóně pravidelné víkendové jízdy. Největším lákadlem je parní mašinka BS-80.

Statek v Jestřábce

Statek v Jestřábce

Web mladé rodiny, která koupila statek a snaží se vzkřísit původní podobu i využití tohoto stavení. Vzhledem k atraktivnímu se rozhodli pro agroturistiku a služby s tím spojené.

Komunitní web kolínské lokality Zengrovka

Komunitní web kolínské lokality Zengrovka

Web Komunitního centra Zengrovka (provozovaného občanským sdružením Prostor), jeho pracovníci v lokalitě poskytuje sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi.

KDU-ČSL Okresní organizace Kolín

KDU-ČSL Okresní organizace Kolín

Oficiální stránky KDU-ČSL Okresní organizace Kolín.

Svatební fotograf Petr Hejcman

Svatební fotograf Petr Hejcman

Stránky kolínského (nejen) svatebního, ale především uměleckého fotografa a kameramana Petra Hejcmana.

Vlci a Lumíci

Vlci a Lumíci

Stránky skautského oddílu: Vlci - 4. skautský oddíl a Lumíci Kolín - 8. smečka vlčat. Stylová grafika je dílem kolínského grafika Jiřího Vančury.

Havrani Kolín

Havrani Kolín

Stránky 7. skautského oddílu Havrani - Kolín. Stylová grafika je dílem kolínského grafika Jiřího Vančury.

Havráňata Kolín

Havráňata Kolín

Stránky skautského oddílu: 6. SMEČKA VLČAT - Havráňata - Kolín. Stylová grafika je rovněž dílem kolínského grafika Jiřího Vančury.

90 let kolínského skautingu

90 let kolínského skautingu

Dnes již zaarchivované stránky vytvořené k výročí 90 let kolínského skautingu. Grafika je dílem kolínského grafika Jiřího Vančury.

PINKY - středisko pro záchranu veverky obecné

PINKY - středisko pro záchranu veverky obecné

Našli jste veveřátko vypadlé z hnízda? Přivezte jej do střediska PINKY! Dokrmí jej, vyléčí a připraví k návratu zpět do přírody. Mláďata, která nebudou z důvodů špatného zdravotního stavu či handicapu návratu do přírody schopná, budou moci ve stanici PINKY dožít.

Svatebni atelier Pod Zámkem

Svatebni atelier Pod Zámkem

Stránky Svatebního atelieru Pod Zámkem. Široká nabídka svatebních a společenských šatů, bižuterie, svatebních doplňků a dekorací.

Centrum pro seniory Kolín o. s.

Centrum pro seniory Kolín o. s.

Web občanského sdružení, jehož myšlenkou k založení je rozvoj péče o seniory nemocné především různými typy demencí, kteří ztratili schopnost bezpečně se sami o sebe v průběhu dne postarat. Sdružení si klade za cíl připravovat a řídit projekty pro seniory, vybudovat centrum s poradenskými službami, sociální asistencí, osvětovou a vzdělávací činností. Důraz je kladen na podporu pečujících členů rodiny tak, aby osoba s postižením i nadále žila v rodině a zároveň tak byl umožněn důstojný život klientovi, pečující osobě i celé rodině.

Bojovníci - odbojové skupiny i jednotlivci

Bojovníci - odbojové skupiny i jednotlivci

Stránky kolínského badatele Pavla Pobřísla, který se rozhodl se svými čtenáři průběžně dělit o výsledky své mravenčí práce zejména v oblasti odbojových skupin z obou světových válek a protikomunistického odboje. Autor je rovněž zakladatelem a předsedou Společnosti Václava Morávka, hrdiny protinacistického odboje, mj. člena legendární diverzní skupiny Tři králové.

Pila Lenešice s.r.o.

Pila Lenešice s.r.o.

Stránky pilařského provozu v Lenešicích, nabízejícího nejen běžný dřevařský sortiment, výrobu na zakázku i palivové dřevo, ale dodává též truhlářské sušené řezivo, pilařské odřezky, piliny a zabývá se výrobou štípaného dřeva. Rovněž nabízí impregnace (ochranné nátěry) značky Katrit BAQ.

Redakční systém (ještě ne Bloudil)

Zóna - netuctové filmy

Zóna - netuctové filmy

Autor těchto stránek v minulosti pracoval mj. jako novinář, založil Společnost přátel Andreje Tarkovského (SPAT) a redigoval její časopis Zrcadlo (1989-1993), později provozoval hudební vydavatelství Zóna (1994-1999) orientované na "netuctovou" hudbu (CD Oldřicha Janoty, Lesíka Hajdovského, Jiřího Dědečka a dalších, mimo jiné i soundtracky z Vláčilových filmů Marketa Lazarová a Údolí včel). V roce 1997 se odstěhoval z města na samotu, pracuje doma a je trvale obklopen čtyřmi psy a měnícím se počtem veverek. Jeho texty o "netuctových filmech na DVD" vycházely v roce 2004 v (dnes již zaniklých) Filmových listech, od července 2005 do ledna 2007 psal pravidelný sloupek nazvaný "Region free" pro týdeník Reflex. Od března 2006 vydává pod hlavičkou Zóny příležitostně i DVD, ať už ve spolupráci se společností Aerofilms či samostatně (Tarkovského Stalker, Andrej Rublev, Solaris a Zrcadlo, Olmiho Strom na dřeváky, Roegův Walkabout, Kieslowského Dvojí život Veroniky či Langova Metropolis). Zóna přichází každý den s novou zprávou - bez jediné přestávky - již od 15. ledna 2002.

Programované, bez redakčního systému

Kolínský Bloudil

Kolínský Bloudil

Netradiční fotomapa města Kolína, obsahuje 1.693 fotografie vzájemně propojené do jednoho interaktivního celku. K dispozici je zde též jedna webkamerka s pohledem na kolínské Karlovo náměstí. Můj úplně první programovaný web.

Myšák, krvežíznivý lovec stínů

Myšák, krvežíznivý lovec stínů

Stránky duší romantika, tělem realisty, tuláka a šotouše - kolínského fotografa Pavla "Myšáka" Mojžíše. Jinak - jak sám tvrdí - nezdárného absolventa strojní průmyslovky a lesní konzervatoře - obor sladké dřevo a skříňka na kradení duší.

Základní škola Jičín - Soudná

Základní škola Jičín - Soudná

Stránky jičínské základní školy, jejímž hlavním účelem je výchova a vzdělávání žáků se zdravotním postižením.